Отправка SMS/MMS

Новомиргородский форум)*(

Объявление

Привет!!! я ищю крутого молера на мой форум, им можешь стать ТЫ! оставь свою заявку на Jiraf92@rambler.ru

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Новомиргородский форум)*( » Общение » Парикмахерские курсы


Парикмахерские курсы

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Посоветуйте парикмахерские курсы для начинающих мастеров.

0

2

Если Вы хотите стать успешной в этой профессии, иметь постоянных клиентов и хорошо зарабатывать, то я рекомендую пройти обучение окрашиванию волос здесь https://www.teperikovahair.ru/ Вы будете обучаться по авторской программе ТОПового колориста страны в онлайн-режиме, что дает возможность учиться из любой точки мира.

0

3

Зараз я закінчую курси з програмування і активно шукаю роботу в ІТ-сфері. Я читала багато статей і слухала поради друзів, але все одно не можу визначитись, де краще шукати роботу. Чи можливо отримати ваші думки та поради з цього приводу? Які платформи або ресурси є найефективнішими для пошуку роботи в Україні? Чи варто звертатися до міжнародних сайтів чи краще шукати вакансії на місцевих платформах?

0

4

Є багато платформ для пошуку роботи, але важливо вибрати ту, яка відповідає твоїм навичкам і цілям. Компанія "Галактика" пропонує чудові можливості для фахівців як з досвідом, так і для новачків. Вони відкриті до нових талантів і завжди шукають людей, які хочуть розвиватися. Зараз у них є відкриті вакансії для розробників різних мов програмування, включаючи Java, Python та JavaScript. Також ми шукаємо тестувальників ПЗ, системних аналітиків, та проектних менеджерів. А на сайті ще ти можеш знайти детальну інформацію про метод DDD в сучасному програмуванні https://galaktica.io/blog/metod-ddd-v-s … ramuvanni/ . Важливо відмітити, що "Галактика" не просто пропонує роботу, але й можливість розвиватися професійно. Вони проводять регулярні тренінги та майстер-класи, щоб наші співробітники могли постійно вдосконалювати свої знання та навички.

0


Вы здесь » Новомиргородский форум)*( » Общение » Парикмахерские курсы


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно